O FIRMIE
Grzegorz Mendel
WŁAŚCICIEL
Ekspert w zakresie tworzenia i w realizacji polityki energetycznej. Doświadczenie zdobywał w międzynarodowej spółce przy optymalizacji umów energetycznych oraz opracowania instrukcji efektywnego korzystania z urządzeń elektrycznych w celu zmniejszenia zużycia energii elektrycznej.
Zapewniał ciągłość dostaw energii w ponad 400 restauracjach w Polsce.
REFERENCJE I CERTYFIKATY

INTELIGENTNY DOM Z KNX

KOMFORT CODZIENNEGO UŻYTKOWNIA

Dla osób prywatnch, firm i instytucji

Firma ECPLUS posiada status Partnera KNX potwierdzający umiejętności projektowania oraz montażu systemów KNX jak również gwarantujący wysoką jakość naszych usług.
Wykonywane instalacje inteligentnego domu dają duże możliwości, gdyż KNX jest standardem obsługującym urządzenia producentów takich jak Schneider-Electric, Hager oraz wielu innych specjalizujących się w produkcji urządzeń zgodnie z tym standardem.
Korzystamy z wysokiej jakości produktów od prostych rozdzielnic elektrycznych do rozbudowanych systemów inteligentnych instalacji elektrycznych wraz z modułowymi rozwiązaniami gniazd i wyłączników elektrycznych.
CIESZ SIĘ ZYCIEM, A MY ZAJMIEMY SIĘ RESZTĄ
Wykwalifikowany personel, zapewniający profesjonalizm, terminowość i kreatywność przy realizacji projektów

Projekt

Instalacja

Montaż

Uruchomienie

KORZYŚCI
Naszym równorzędnym celem jest darmowa edukacja społeczeństwa w zakresie wykorzystania energii elektrycznej.
Firma ECOPLUS zaprojektuje, wykona oraz zaprogramuje inteligentne rozwiązania w Twoim domu, mieszkaniu bądź biurze.
FUNKCJE INTELIGENTNEJ INSTALACJI
▶ Sterowanie oświetleniem, roletami, ogrzewaniem oraz klimatyzacją
▶ Sceny świetlne
▶ Systemowy audio-video, multiroom
▶ Bezpieczeństwo podczas Twojej nieobecności (monitorowanie, alarm)
▶ Sterowanie nawadniania ogrodu
▶ Oszczędność energii elektrycznej, cieplnej, oszczędność wody
▶ Zamykanie zaworów mediów – wykrywanie niebezpieczeństwa za pomocą czujników czadu, dymu oraz zalania pozwala na odłączanie mediów w chwili zagrożenia.
Rozwiązania inteligentnych systemów dostępne są dla każdego oraz do wszystkich typów instalacji, możliwe jest wykonanie ich na każdym etapie budowy nieruchomości, ale również w istniejących instalacjach. Należy jednak mieć na uwadze, że każde z rozwiązań ma swoje zalety i wady. Jednak tym klient nie musi się martwić firma ECOPLUS, doradzi sprawdzone rozwiązania z których Klient na pewno będzie zadowolony.
SYSTEMY INTELIGENTNYCH DOMÓW I ICH KOSZTY
Na rynku jest wiele rozwiązań pod względem inteligentnych domów, natomiast większość systemów z wyższej półki nie różni się ceną, ale możliwościami. Podstawowe różnice to: sposób komunikacji przewodowy jak KNX oraz komunikacja bezprzewodowa. sensory ścienne w systemie KNX nowoczesne włączniki, w innych systemach mała gama produktów lub wykorzystanie klasycznych włączników